Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 5 чоловік

Річний звіт про діяльність закладу

Дата: 10 квітня 2020 о 19:40, Оновлено 9 лютого 2022 о 13:44
Автор: Ставко Ю. С.

Звіт директора закладу перед громадськістю за 2020-2021 навчальний рік

Звіт директора Теплівського НВК перед батьківською громадою за 2020-2021 навчальний рік

Дух школи, її кращі традиції і  здобутки визначають педагогічні колективи і їх вихованці. Провідною фігурою у реалізації  завдань, безперечно,  виступає вчитель, який зобов’язаний  втілювати  в життя ідеї, забезпечувати єдність виховання і навчання – основного призначення закладу. Відразу хочу зазначити, що робота директора і колективу нероздільні. Здобутки і недоліки спільні.

На виконання п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» та відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178, з метою подальшого утвердження відкритої, демократичної, державно-громадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у школі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, був проведений аналіз роботи за 2019/2020 навчальний рік.

У своїй діяльності протягом звітного періоду, як директор школи, я керувалася посадовими обов’язками, основними нормативно-правовими документами, які регламентують роботу навчального закладу: Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні»,   Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами у галузі освіти в цілому та загальної середньої освіти зокрема.

Як зазначено в «Освітній програмі закладу»,   «призначення школи полягає в наданні  якісної повної загальної освіти дітям шкільного віку мікрорайону, забезпеченні їх всебічного розвитку, вихованні та самореалізації особистості, здатної до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, готової до свідомого життєвого вибору, самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності, прагненні до самовдосконалення і навчання упродовж життя.

Досягнення цієї мети забезпечується шляхом формування ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності.

Спільними для всіх компетентностей є такі вміння: читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку усно і письмово, критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, співпрацювати з іншими людьми, творчість, ініціативність, уміння конструктивно  керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми.

Освітня програма, що реалізується в закладі, спрямована на формування в учнів сучасної наукової картини світу, виховання працьовитості, любові до природи; розвиток в учнів національної самосвідомості, формування людини, яка прагне удосконалення та перетворення суспільства; інтеграцію особистості в систему світової та національної культури; рішення завдань, формування загальної культури особистості, адаптації особистості до життя в суспільстві; виховання громадянськості, поваги до прав і свобод людини,  до культурних традицій в умовах багатонаціональної держави; створення основи для усвідомленого, відповідального вибору та наступного освоєння професійних освітніх програм; формування потреби до самоосвіти, саморозвитку, самоудосконалення тощо.

Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень є одним із глобальних завдань сучасної школи

 Здобувачі освіти отримують від педагогічних працівників інформацію про критерії, правила та процедури оцінювання навчальних досягнень.У закладі здійснюється аналіз результатів навчання здобувачів освіти

Здійснювалось оперативне керівництво школою, забезпечувалась її діяльність, ефективне використання і збереження майна, закріпленого за навчальною установою.

На сучасному етапі педагогічний колектив вважає найважливішим допомогти кожній дитині досягти успіхів, реалізувати духовні, комунікативні, пізнавальні й творчі потреби. Тому співпраця учителів школи, учнів, батьків і громадських структур спрямована на досягнення кожною дитиною значущих для неї особистісних і колективних успіхів.

Результати роботи закладу свідчать про те, що у школі працюють професіонали своєї праці, які забезпечують високий  рейтинг школи в освітянському просторі громади.

Зусилля педагогічного колективу були спрямовані на виконання головного завдання - формування у школярів прагнення до навчання, готовність своєю навчальною, а потім і фаховою працею досягти власного  успіху і зробити внесок у громадську, державну справу.

Матеріально-­технічна база школи задовільна й відповідає санітарним вимогам з експлуатації навчальних приміщень й надання освітніх послуг.

Протягом  2020-2021 навчального року проводився моніторинг навчальних досягнень у різних формах. Контроль передбачає вивчення роботи вчителя з даного предмету та рівень навчальних досягнень учнів за такими напрямками:

  • Навчально-методичне і технічне забезпечення;
  • Підготовка вчителя до уроку (наявність та якість поурочних і календарно-тематичних планів, методика та науково-теоретичний рівень викладання предмету);
  • Освітня  діяльність вчителів (відповідність змісту уроків вимогам навчальних програм, використання форм і методів обліку навчальних досягнень учнів, упровадження активних форм і методів навчання, використання наочності, ТЗН та сучасних технологій у навчальному процесі, ефективність використання міжпредметних зв’язків).

 

  

       Одним із основних завдань вчителів протягом 2020-2021 навчального року було навчити учнів самостійно здобувати знання. У роботі вчителі часто практикують нестандартні форми роботи, вводять інноваційні методи, яких вимагає сьогодення. Розмаїття форм роботи використовується методично правильно  і покликане допомогти учням міцніше та глибше засвоїти завдання, поставлені на уроці.

       З метою перевірки рівня навчальних досягнень учнів 5, 9 та 11 класів з української мови  та математики було проведено моніторинги і отримано такі результати:

Моніторинг навчальних досягнень учнів 5, 9 та 11 класів

Теплівського НВК з української мови

Рівні

5 клас

9  клас

11клас

1 семестр

Контрольна робота

1 семестр

Контрольна

робота

1 семестр

Контрольна

робота

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

високий

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

достатній

5

83

4

80

3

43

4

57

2

33

2

33

середній

1

17

1

20

4

57

3

43

3

50

4

67

початковий

0

0

0

0

0

0

0

0

1

17

0

0

якість

83

80

43

57

33

33

5 клас


 

9 клас

11 клас

Моніторинг навчальних досягнень учнів 5, 9 та 11 класів

 Теплівського НВК з математики

Рівні

5 клас

9  клас

11 клас

1 семестр

Контрольна робота

1 семестр

Контрольна

робота

1 семестр

Контрольна

робота

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

К-сть

%

високий

1

20

3

60

0

0

0

0

0

0

0

0

достатній

3

60

1

20

3

43

1

17

3

50

1

20

середній

1

20

1

20

4

57

3

50

2

33

4

80

початковий

0

0

0

0

0

0

2

33

1

17

0

0

якість

80

80

43

17

50

20


        На кінець навчального року було здійснено перевірку  сформованості навичок читання вголос молодших школярів.

        Під час контрольної перевірки засвоєння дітьми 1 класу всіх навичок читання за  рік враховувалася свідомість читання (розуміння дитиною тексту, вміння переказати його, відповісти на питання до тексту), емоційність, виразність, правильне інтонування спонукальних та питальних речень.

         У 1 класі 11 учнів. У процесі оцінювання якості читання учнів 1 класу встановлено:

  1. Особливості читання:

2 учениці (Юрчик М., Тімошенко К.) – читають текст  цілими словами,  швидко;

4 учні (Голубішко О., Завічевська В., Мухін З., Перемітько А.) читають цілими словами, але дещо повільніше;

4 учні (Демидюк М., Рябенький К., Савенко Д., Чумак Є.) читають по складах;

1 учень (Ворон С.) – зовсім не читає, бо не знає букв. У хлопчика дуже погана пам`ять.

  1. Виразність читання: усі 10 учнів, крім Ворона С., розуміють, де потрібно зробити логічні паузи і як поставити наголоси в кожному слові.
  2. Кількість помилок: першокласники чітко вимовляють кожен звук і кожну букву, крім Мухіна З., у якого погана вимова окремих звуків та слів. Із Захаром необхідно попрацювати логопеду.
  3. Усвідомлення: усі школярі, які читають, розуміють та аналізують прочитане.

         Метою перевірки навичок читання учнів  2 - 4 класів був контроль за нормативною швидкістю ( темп читання)  та якістю читання,  системністю роботи вчителів початкових класів щодо розвитку і вдосконалення  навичок читання учнів. До уваги бралися такі  вимоги: виразність читання,  спосіб читання, швидкість читання та вміння переказати прочитаний текст.

Перевіркою охоплено  29 учнів  2-4 класів і встановлено, що більшість учнів читають відповідно до норм навичок читання.

        У ході перевірки  школярі показали такі  результи:

      Облік перевірки сформованості навички читання вголос учнів 2 класу

п/п

Прізвище учня

Спосіб

читання

Темп

читання

Виразність

читання

Розуміння

прочитаного

1

Івашина А.

Цілими словами

високий

+

+

2

Курілов Я.

Цілими словами

високий

+

+

3

Піцур О.

Цілими словами

достатній

+

+

4

Плетенець В.

Цілими словами

достатній

+

+

5

Рябенький І.

Складами і цілими словами

середній

-

+

6

Татарінов А.

Цілими словами

високий

+

+

7

Ткаченко В.

Цілими словами

високий

+

+

8

Черкевич К.

Цілими словами

достатній

+

+

9

Шаповал Р.

Складами

середній

-

-

 К-сть учнів

Перевірено

                                     Рівні навчальних досягнень

Якість

%

високий

достатній

середній

початковий

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

9

9

 4

 45

 3

 33

 2

 22

 0

 0

78

       Облік перевірки сформованості навички читання вголос учнів 3 класу

п/п

Прізвище учня

Спосіб

читання

Темп

читання

Виразність

читання

Розуміння

прочитаного

1

Горбонос Н.

По складах

середній

-

+

2

Дубчак А.

Цілими словами, швидко

високий

+

+

3

Ілатовська С.

По складах, цілими словами дуже повільно

середній

-

+

4

Ілатовський Д.

По складах, цілими словами дуже повільно

середній

-

+

5

Мамчук Р.

Цілими словами, швидко

високий

+

+

6

Нагорна Д.

По складах плавно і  цілими словами

середній

+

+

7

Олійник Т.

Цілими словами

достатній

+

+

8

Плетенець Р.

По складах, цілими словами дуже повільно

середній

+

+

9

Потапенко С.

По складах і цілими словами

середній

-

+

10

Сінчук П.

Цілими словами

достатній

+

+

11

Яковчук Р.

Цілими словами, швидко

високий

+

+

 К-сть учнів

Перевірено

                                     Рівні навчальних досягнень

Якість

%

високий

достатній

середній

початковий

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

11

11

 3

 27

 2

 18

 6

 55

 0

 0

45

 

      Облік перевірки сформованості навички читання вголос учнів 4 класу

п/п

Прізвище учня

Спосіб

читання

Темп

читання

Виразність

читання

Розуміння

прочитаного

1

Биліцький М.

Цілими словами

високий

+

+

2

Нечипор Б.

Цілими словами

високий

+

+

3

Піцур О.

Цілими словами

високий

+

+

4

Савицький О.

Цілими словами

середній

+

+

5

Халак О.

Цілими словами

достатній

+

+

6

Харченко К.

Цілими словами

достатній

+

+

7

Хоменко Т.

Цілими словами

високий

+

+

8

Черкевич І.

Плавно складами і цілими словами

середній

+

+

9

Швец М.

Складами

достатній

+

+

 К-сть учнів

Перевірено

                                     Рівні навчальних досягнень

Якість

%

високий

достатній

середній

початковий

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

К-сть

учнів

%

9

9

 4

 45

 3

 33

 2

 22

 0

 0

78

 

       Із старшокласниками проводилась велика робота по профорієнтації: формувались професійні інтереси та мотиви вибору професії.

       Здійснювалася змістовна робота з молодими спеціалістами  Росіною В.В. та Базієм М.В. (співбесіди, діалоги за круглим столом, відкриті уроки).   Відповідно до річного плану проводились засідання „Школи молодого вчителя»,  метою яких  було надання педагогам- початківцям методичної допомоги у подоланні труднощів, з якими зустрічаються молоді учителі, з метою підтримання їхньої творчої наснаги, бажання плідно працювати.

      Значний  вплив  на  підвищення  майстерності  педпрацівників  мають  відвідані  ними  курси  підвищення  кваліфікації  при  ДАНО.   Протягом 2020-2021 н.р. згідно визначеного плану курсову підготовку успішно пройшли  такі педагогічні працівники:

  1. Кіяшко  І.Л.  Вчителі початкових класів («спеціаліст»)
  2. Ставко О.В.   Вчителі початкових класів («спеціаліст вищої категорії»)
  3. Ставко О.В. Педагоги-організатори (стаж роботи більше 3-х років) («спеціаліст вищої категорії»)
  4. Ставко Ю.С. Вчителі інформатики («спеціаліст вищої категорії»)
  5. Росін В.В.     Вчителі предмета «Захист України»  («спеціаліст І категорії»)
  6. Сіренко В.І.  Педагоги-організатори (стаж роботи більше 3-х років) («спеціаліст вищої категорії»)
  7. Сіренко В.І.   Вчителі російської мови, літератури, зарубіжної літератури («спеціаліст вищої категорії»)
  8. Івашина Н.Л.   Вчителі російської мови, літератури, зарубіжної літератури («спеціаліст вищої категорії»)
  9.  Івашина Н.Л.  Заступники директорів шкіл з виховної роботи ЗЗСО, ПТНЗ (стаж роботи більше 3-х років)    («спеціаліст вищої категорії»)
  10.  Калюжна Л.А. Вчителі біології, які додатково викладають екологію та природознавство («спеціаліст вищої категорії»).
  11.  Герасіка Н.П. Вчителі історії, правознавства, громадянської освіти та суспільних дисциплін («спеціаліст вищої категорії).

   У 2021 році проатестовано 6 вчителів: Івашина Наталія Леонідівна, Сіренко Валентина Іллівна,  Ставко Ольга Володимирівна, Кіяшко Ірина Леонідівна, Герасіка Людмила Василівна,  Росіна Владислава Вікторівна.

Такі вчителі як Івашина Н. Л., Сіренко В. І.,  Ставко О. В. підтвердили «вищу кваліфікаційну категорію»; Івашині Н. Л., Сіренко В. І.,  Ставко О. В., Кіяшко І. Л., присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель»; Герасіка Л. В. підтвердила педагогічне звання «Старший вчитель»;

Росіна В. В. підвищила кваліфікаційну категорію із «спеціаліста» на «спеціаліст другої  кваліфікаційної категорії». Індивідуальний  план проходження атестації  виконано.

         Такі учителі школи як Калюжна Л.А., Герасіка Н.П., Какалюк В.С., Какалюк О.Л., Ставко Ю.С., Івашина Н.Л., Сіренко В.І., Готько Л.А.   забезпечили якісне проведення І та  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад згідно з графіком. Завдяки  творчій, натхненній  праці  педагогів   учні  школи  показують  певні   результати  своїх знань, умінь, творчості на рівні району, області. Зокрема, у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли активну участь  7 учнів  із 10 предметів.

Звіт-заявка

Теплівського НВК  про проведення І етапу та участь у ІІ етапі

Всеукраїнських предметних олімпіад 2020 – 2021 н.р.

Предмет

Клас

І етап (звіт)

ІІ етап (заявка)

К-ть учасників

К-ть місць

К-ть учасників

П І.Б (повністю) учасників

Прізвище, ініціали учителя

І

ІІ

ІІІ

Укр. мова і література

 8

3

0

1

1

0

9

3

1

1

1

1

Поривай Юліана

Какалюк О.Л.

10

3

1

1

1

1

Наливайко Ірина

Какалюк В.С.

11

3

0

1

1

0

Всього

 

12

2

4

4

2

Німецька мова

8

3

0

1

1

0

9

3

1

1

1

1

Поривай Юліана

Готько Л.А.

10

2

1

1

1

1

Поривай Олександра

Готько Л.А.

11

2

0

1

1

0

Всього

 

10

2

4

4

2

Російська мова

8

3

0

1

1

0

9

3

1

1

1

1

Сінчук Юлія

Сіренко В.І.

10

3

1

1

1

1

Наливайко Ірина

Івашина Н.Л.

11

0

0

0

0

0

Всього

 

9

2

3

3

2

Зарубіжна література

9

3

1

1

1

1

Сінчук Юлія

Сіренко В.І.

10

2

1

1

0

1

Наливайко Ірина

Івашина Н.Л.

11

0

0

0

0

0

Всього

5

2

2

1

3

Математика

7

2

1

1

0

1

Юрчик Олена

Гуляєва Г.В.

8

3

1

1

1

1

Юрчик Вадим

Гуляєва Г.В.

9

2

0

1

1

0

10

2

1

1

0

1

Поривай Олександра

Гуляєва Г.В.

11

2

0

1

1

0

Всього

 

11

3

5

3

3

Історія

8

2

0

1

1

0

9

2

0

1

1

0

10

2

1

1

0

1

Лінкевич Михайло

Герасіка Н.П.

11

2

0

1

1

0

Всього

 

8

1

4

3

1

Географія

8

2

0

1

1

0

9

2

1

1

0

1

Сінчук Юлія

Герасіка Н.П.

10

2

1

1

0

1

Поривай Олександра

Герасіка Н.П.

11

2

0

1

1

0

Всього

 

8

2

4

2

2

Біологія

8

3

0

1

1

0

9

3

1

1

1

1

Сінчук Юлія

Калюжна Л.А.

10

3

1

1

1

1

Лінкевич Михайло

Калюжна Л.А.

11

3

0

1

1

0

Всього

 

12

2

4

4

2

Хімія

8

3

0

1

1

0

9

2

1

1

0

1

Юрчик Вадим

Ставко Ю.С.

10

3

1

1

1

1

Лінкевич Михайло

Ставко Ю.С.

11

2

0

1

1

0

Всього

 

10

2

4

3

2

Фізика

8

3

1

1

1

1

Юрчик Вадим

Росін В.В.

9

2

0

1

1

0

10

3

1

1

1

1

Поривай Олександра

Росін В.В.

11

2

0

1

1

0

Всього

 

10

2

4

4

2

Інформатика (програмування)

 9

10

11

Всього

Інформаційні технології

9

10

11

Всього

Екологія

Всього

Правознав-ство

9

3

0

1

1

0

10

3

1

1

1

1

Лінкевич Михайло

Герасіка Н.П.

Всього

6

1

2

2

1

Астрономія

10

11

Всього

Трудове навчання

9

11

     Учні школи взяли також активну участь у шкільному та районному етапах ХХІ Міжнародного конкурсу з  української мови імені Петра Яцика та шкільному та районному етапах ХІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу   імені Тараса Шевченка.

У конкурсі «Моє Придніпров`я» учень 7 класу Поцелуєв Михайло виборов призове місце.  

    За активну участь у предметних олімпіадах  та конкурсах учням та вчителям школи винесено подяку.

Випускники школи  продовжують складати  ЗНО.  

  Рух, рівень навчальних досягнень та відвідування учнями навчальних занять за I I семестр 2020-2021 н.р.

Класи

Було на 05.09.

2020р.

При

було

Вибуло

Є на 31.05.

2021

Атестовано

Неатес

товано

Причина н/а

Відсів учнів

Бали

Якісний

показ

ник

Підвіз

Відмінни

ки

Пропуски

1-3

4-6

7-9

10-12

1

11

11

11

вербально

8

218д

/981у

2

9

9

9

вербально

5

160д/

800у

3

13

1Костинюк М.

12

12

вербально

3

298д/1559у

4

9

9

9

0

6

3

0

33

6

150д/

768у

5

6

1

5

5

0

2

3

0

60

1

70д/

409у

6

11

1

Андрущенко Т.

10

10

1

6

3

0

30

7

136д/

850у

7

10

10

10

0

7

3

0

30

8

72д/

504у

8

6

6

6

0

5

1

0

17

2

67д/

457у

9

7

7

7

1

5

1

0

14

4

112д/

732у

10

6

2  Каганський В.

Юрчик В.

4

4

0

0

3

1

100

2

Поривай О.

28д/

196у

11

6

6

6

1

5

0

0

0

5

148д/

1038у

94

5

89

51

32

2

31

17

1

51

1

 

Рух, рівень навчальних досягнень та відвідування учнями навчальних занять за 2020-2021 н.р.

Класи

Було на 05.09

.2020р.

При

було

Вибуло

Є на 14.062021.

Атестовано

Неатес

товано

Причина н/а

Відсів учнів

Бали

Якісний

показ

ник

Підвіз

Відмінни

ки

Пропуски

1-3

4-6

7-9

10-12

1

11

11

11

вербально

8

297д/

1338у

2

9

9

9

вербально

5

247д/

1235у

3

13

1

Костинюк М.

12

12

вербально

3

444д/

2339у

4

9

9

9

0

6

3

0

33

6

244д/

1245у

5

6

1  Міщенко Д.

5

5

0

2

3

0

60

1

110д/

630у

6

11

1

Андрущенко Т.

10

10

1

6

3

0

30

7

197д/

1232у

7

10

10

10

0

8

2

0

29

8

116д/812у

8

6

6

6

0

5

1

0

20

2

123д\742у

9

7

7

7

1

4

2

0

29

4

208д/

1378у

10

6

2  Каганський В.

Юрчик В.

4

4

0

0

3

1

100

2

Поривай О.

40д/

280у

11

6

6

6

1

5

0

0

0

5

267д/

1893у

94

5

89

57

32

3

36

17

1

51

1

Моніторинг участі у районних предметних олімпіадах 2020-2021 н.р.

№ з/п

Школи

Українська мова

Математика

Англійська мова

Біологія

Фізика

Хімія

8

9

10

11

6

7

8

9

10

11

8

9

10

11

8

9

10

11

7

8

9

10

11

7

8

9

10

11

1

Адамівський ЗЗСО

1

1

1

1

2

2

1

1

2

Биківський НВК

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

3

Божедарівська СЗШ

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

4

Болтишська СЗШ

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

5

Гуляйпільська СЗШ

1

1

1

1

1

1

6

Затишнянська СЗШ

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

7

Малософіївський НВК

1

1

1

1

1

1

8

Преображенська СЗШ

1

1

1

1

1

1

9

Промінська СЗШ

1

10

Світлогірська СЗШ

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

11

Семенівський ЗЗСО

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

12

Степанівський НВК

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

13

Теплівський НВК

1

1

1

1

1

1

1

1

14

Червоноіванівський НВК

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

9

9

7

5

9

8

9

6

5

2

5

6

3

3

7

8

6

6

1

8

9

3

2

4

6

5

5

3

30

39

17

27

23

23

№ з/п

Школи

Екологія

Географія

Трудове навчання

Історія

Правознавство

Русский язык

ВСЬОГО

11

8

9

10

11

9

11

8

9

10

11

9

10

11

9, 10

1

Адамівський ЗЗСО

1

1

2

1

1

1

17

2

Биківський НВК

1

1

1

1

14

3

Божедарівська СЗШ

1

1

1

2

1

1

1

1

1

33

4

Болтишська СЗШ

1

1

2

1

1

1

1

1

25

5

Гуляйпільська СЗШ

1

2

9

6

Затишнянська СЗШ

12

7

Кудашівська СЗШ

1

1

1

1

1

1

1

7

8

Малософіївський НВК

1

7

9

Преображенська СЗШ

1

7

10

Промінська СЗШ

1

2

11

Світлогірська СЗШ

1

1

1

1

1

1

20

12

Семенівський ЗЗСО

1

1

1

1

15

13

Степанівський НВК

1

1

1

1

1

1

1

1

1

29

14

Теплівський НВК

1

1

1

2

13

15

Червоноіванівський НВК

1

1

1

1

1

1

22

1

6

7

5

4

11

2

8

6

4

4

8

1

2

4

1

22

13

22

11

4

232

Вчителі школи беруть участь у створенні освітніх ресурсів, а саме плани-конспекти, сценаріїв проведення навчальних занять, тестових перевірочних контрольних  робіт, проєктні завдання, електронні презентації, відеороліки, які використовують у своїй роботі. Також створені освітні ресурси застосовуються для обміну педагогічним досвідом  у  межах закладу та громади. Деякі вчителі (Какалюк О.Л., Какалюк В.С., Герасіка  Н.П.) оприлюднюють свої доробки у фахових виданнях, освітніх сайтах  Всі вчителі школи мають педагогічні портфоліо, які поновлюються щороку.

Педагогічні працівники школи сприяють формуванню та забезпечують власний професійний розвиток і підвищення кваліфікації, у тому числі щодо методик роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.Напрями підвищення кваліфікації відповідають освітній програмі школи. Окрім курсової перепідготовки при ДАНО вчителі школи займаються онлайн-самоосвітою. Вони є активними учасниками багатьох інтернет-заходів: вебінарів, конференцій, дистанційних курсів, семінарів. Найпоширенішими освітніми платформами серед педагогічного колективу є студія онлайн-освіти EdЕra( 90%), український освітній онлайн-портал для вчителів «На Урок»(73%), спільнота активних освітян «Всеосвіта»(56%).

Успішна педагогічна діяльність неможлива без комунікації між педагогічними працівниками і здобувачами освіти на засадах довіри, партнерства і відкритого діалогу, співпраці між учителем і учнем та їх співтворчості. Вчителі школи створюють умови та надають можливості учням висловлювати і аргументувати свою думку, впроваджують в освітній процес особистісно орієнтоване навчання, яке спрямоване на вирішення завдань розвитку в учнів стійкого інтересу до пізнання, бажання та вміння самостійно вчитися. Для підвищення ефективності освітнього процесу вчителі школи намагаються тримати постійний діалог з батьками, оскільки конструктивне партнерство, доброзичливі взаємини, наявність зворотного зв’язку щодо успіхів дитини, її прогресу у навчанні, залучення батьків до життя класу і школи є запорукою якісного освітнього процесу. Підвищенню якості освітньої діяльності у закладі освіти сприяє співпраця між педагогічними працівниками через командну роботу, реалізацію спільних проектів, наставництва, що сприяє підвищенню мотивації та кваліфікаційного рівня педагогічних працівників школи.

Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці є одним із пріоритетних напрямків роботи. Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне та комфортне освітнє середовище. Територія закладу огороджена частково,  . Спортивний та ігровий майданчики, навчальні зони -  безпечні для дітей та дорослих. Профілактична робота з попередження травматизму на належному рівні. Учні та вчителі обізнані з вимогами охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правилами поведінки в умовах надзвичайних ситуацій і дотримуються їх. Для цього проводився тиждень безпеки дорожнього руху, відпрацьовуються дії у разі надзвичайних ситуацій, запрошувалися спеціалісти, для бесід з учнями, систематично проводяться інструктажі, тощо. Педагогічний колектив школи обізнаний з алгоритмом дій у разі нещасного випадку чи у разі погіршення стану здоров’я учнів (відповідно наказу Міністерства освіти та науки від 16.05.2019 № 659 «Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу». У 2021 році у закладі не було жодного нещасного випадку.

Велика увага приділяється щодо дотримання санітарно-гігієнічного стану в закладі. Так, постійно в кабінетах дотримується температурний режим. Заклад забезпечений меблями, у тому числі різних ростових груп. Обладнання більшості навчальних кабінетів дозволяє гнучко використовувати простір під час освітнього процесу. Рівень освітлення відповідає нормативним вимогам. Забезпечення питного режиму – бутильованою водою. Необхідно зазначити, що вчителі проводять  профілактичну роботу щодо дотримання гігієнічних норм, бесіди з учнями щодо важливості дотримання таких норм, на уроках біології та основ здоров’я з питань гігієни проходить актуалізація знань, в класних кабінетах наявні інформаційні плакати. Обладнання  навчальних кабінетів гнучко використовувати простір під час освітнього процесу

Більшість представників шкільної спільноти та гості школи зазначають, що в закладі перебувати комфортно. Простір організований доцільно, Традиційно створюються тематичні фотозони  

Якісне і здорове харчування дітей – одна із умов здоров’я, розвитку та успішного навчання дітей. Школа, в якій дитина проводить більшу частину свого часу, має дбати про забезпечення умов для якісного і здорового харчування, а також формувати в учнів стійкі навички здорового харчуваня. В закладі належний матеріально-технічний станхарчоблоку та їдальні. В приміщеннях де готується їжа та  їдальні дотримуються санітарно-гігієнічні вимоги. В ідальні та на шкільному сайті розміщені примірники затвердженого примірного 2-тижневого меню. Медичною сестрою школи та адміністрацією ведеться щоденний контроль за фактичним  виконанням меню, за якістю продуктів, що надходять до їдальні, умовами їх зберігання, дотримання термінів реалізації, дотримання технології виготовлення страв, дотримання санітарно-протиепідемічного режиму на харчоблоці, проходження обов’язкових медичних оглядів працівниками харчоблоку. Всього забезпечено безкоштовним гарячим харчуванням близько 58 % учнів. Відповідно до структури навчального року організувати безкоштовне одноразове харчування для учнів 1-4 класів та наступних  категорії: для учнів 5-11 класів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; для учнів 5-11 класів із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах; для учнів 5-11 класів із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»; для учнів 5-11 класів із сімей учасників операції об’єднаних сил (антитерористичної операції); для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Паспорт харчоблоку

1. Загальна інформація:

1.1.Адреса, телефон: 52323, Дніпропетровська область, Криничанський район, село Теплівка, вулиця Шкільна,1

1.2. Прізвище директора закладу: Ставко Юрій Степанович

1.3. Прізвище медичного працівника: Копайгородська Тетяна Олександрівна

1.4. Тип закладу: ЗЗСО, ЗДО : ЗЗСО

1.5. Проектна потужність (місткість) закладу 170; фактична    91         уч.

1.6.Реєстраційний номер оператора ринку харчових продуктів

_r-UA-04-06-42_від_13 жовтня 2017 року_________

2. Організація харчування учнів, графік та умови харчування:

 2.1. Харчоблок:  власний/ орендований

 2.2. Наявність (перелік) постачальників продуктів харчування і продовольчої сировини:

2.2.1. ФОП Ковцун Оксана Іванівна

2.2.2. ФОП Степанов Станіслав Іванович

2.3. Укомплектованість кадрами (кількість працівників харчоблоку) всього:___1___________пр.; в т.ч кухарів 1

 2.4. Кількість посадкових місць їдальні:__30_______

 2.5. Площа на посадкове місце (м2) :__1,2_____

 2.6. Кількість дітей у закладі:__91______ уч.

3. Спосіб організації харчування:

3.1. Харчоблок (власне виробництво на сировині)_харчоблок______;

3.2. Привозне харчування ____;

3.3. Напівфабрикати_____;

3.4.Буфет ____;

3.5. Приміщення для прийому їжі __обідня зала _36 м2_;

3.6. Харчування дітей здійснюється відповідно до норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (пост. КМУ від 22.11.2004 № 1591):

- відповідає нормам:  так/ні  Так

- середній % виконання 91,3 %

3.7. Призначення відповідальних за організацію харчування дітей у закладі: Так

3.8. Наявність режиму і графіка харчування дітей: Так

3.9. Наявність меню-розкладу відповідно до затвердженого  примірного  двотижневого меню з різним виходом страв за  віковими  групами, які погоджуються з  Держпродспоживслужбою:. Так

   При роздатковій наявне щоденне меню та графік видачі їжі: так/ні Так

4. Медичне обслуговування дітей здійснюється: Так,

               медичною сестрою закладу;

5. Впровадження процедур, заснованих на принципах HACCP (підкреслити фактичний стан впровадження Системи в закладі):

-впроваджено та застосовується

-на початковій стадії

-на стадії завершення

6. Водопостачання: централізоване, постачальник (локальний, власний колодязь)

 Останні лабораторні дослідження води: 19.08.2020 року

6.1. Наявність гарячої проточної води на харчоблоці у всіх виробничих приміщеннях: Так

7. Стан каналізаційної мережі: задовільний

8. Умови для дотримання правил особистої гігієни персоналу, який працює в зоні поводження з харчовими продуктами: (наявність туалету з гарячою та холодною проточною водою, кімната для персоналу, умивальник для миття рук персоналу з гарячою проточною водою)
9. Харчоблок має повний набір виробничих приміщень: так/ні ні
Харчоблок розміщений в типовому / пристосованому приміщенні
9.1 Відповідність приміщень:

-виробничі цехи: чи відповідає покриття стін, стелі вимогам НАССР_ Так

комора: чи відповідає покриття стін, стелі вимогам НАССР  Так

-вікна на харчоблоці  (цілісність скла, відсутнє відшарування фарби) Так

-двері  (без щілин, щільно закривають приміщення) Так

Обідня зала_36 м2_п. м., харчування дітей проводиться по графіку. Умивальники при обідній залі __1   кількість.
Харчоблок закладу включає: 

над тепловим обладнанням витяжна  вентиляція Так

, функціонує  Так  _так/ні.

9.2. Поточність технологічного процесу: так/ні Так

9.3. Технологічне обладнання  харчоблоку (перелік)_холодильник – 1шт., морозильна камера – 1 шт., електром’ясорубка – 1 шт., бойлер електричний – 1 шт., газова плитка з духовкою – 2 шт, витяжка 1 шт., _____
9.4. Холодильне обладнання на харчоблоці у достатній кількості:  так/ні 
Перелік:_ холодильник – 1шт., морозильна камера – 1 шт., ___
9.5. Розроблювальний інвентар в достатній кількості: так/ні, 
9.6. Столовий посуд у кількості: 3 комплекти
- чи відповідає нормативу: так/ні
9.7. Наявність необхідного обладнання для проведення миття кухонного і столового посуду та інвентарю: (кількість ванн для столового та кухонного посуду). 3 ванни для столового, 2 ванни для кухонного, 1 для замочування.
9.8. Наявність миючих та дезинфікуючих засобів, що використовуються (Порядок державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів, затвердженого постановою КМУ від 03.07.2006 року №908) наявні миючі засоби: у достатній кількості

9.9. Продукти харчування, продовольча сировина зберігається у  коморах, овочесховищах.

Комори обладнані:_________,

для контролю за температурним режимом та вологістю наявний  гігрометр так/ні

При наявності овочесховища його стан:   (освітлення,  вентиляція)

Комора.

9.10. Зберігання : Так

хліба (умови зберігання)

яєць  (при температурі +200 С без холодильного обладнання)

9.11. Дотримання термінів реалізації швидкопсувних продуктів: так/ні.

9.12. Працівники забезпечені санітарним одягом для робіт, що пов’язані з організацією харчування (кількість комплектів): норма-3, фактично __3__ ;
спеціальний одяг для прибирання приміщень (кількість)__1___.
10. Проведення  навчання з питань гігієни та поводження з харчовими продуктами та сировиною - ____ Так ________

11. Наявність і своєчасність ведення журналів, належним чином оформлених та затверджених керівником:

- бракеражу сирої продукції___ Так _________

- бракеражу готової продукції_ Так _________,

- здоров’я працівників харчоблоку ____ Так ____

- книга складського обліку____ Так ____

- журнал обліку виконання норм харчування Так ________

-журнал обліку відходів____ Так ___

-технологічні картки____ Так _____

12. Наявність угоди на проведення дератизаційних, дезінфекційних та дезінсекційних заходів Так, в наявності

          Процедурами валідації та верифікації постійно вдосконалювати Систему управління безпечністю харчових продуктів (НАССР(агл. абрв.)) у роботі харчоблоку закладу освіти. (не здійснюється)

Питання здоров’я дітей – фізичного, психічного, морального – одне із пріоритетних. Вчителі повинні донести до дитини розуміння того, що насилля є порушенням прав людини, а відтак – попередити його. Під час тренінгу вчителі переглянули відео про булінг у дитячому колективі, його причини та наслідки. Практичний психолог використала ситуаційні вправи, які дали змогу ознайомитися із рекомендаціями та порадами щодо протистояння булінгу у школі. За підсумками тренінгу педагоги виробили рекомендації та пам’ятки для учнів.

Також шкільна родина долучилася до проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Педагоги школи провели позакласні заходи, уроки «Стоп булінг» спрямовані на зародження в суспільстві небайдужості до проблеми та  інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.

В шкільному нотатнику розміщений алгоритм дій у разі випадків булінгу. На батьківських зборах вчителі ознайомили батьків з нормативно-правовою базою. Проведені тематичні інформаційні години для учнів.

     Досить складні умови для роботи закладу в період пандемії викликав необхідність аналізу ситуації. SWOT- аналіз  є універсальним методом, що використовується в процесі стратегічного планування діяльності будь-якої організації, у тому числі й закладу освіти. Його сутність полягає в розділенні факторів і явищ, що впливають на функціонування та розвиток закладу освіти, на  4 категорії: сильні та слабкі сторони, можливості та загрози. Цей аналіз не містить усієї інформації для прийняття управлінських рішень, але дає змогу оцінити наявну ситуацію.

SWOT-аналіз педагогів по роботі на дистанційному навчання

Сильні сторони (Strengths)

Слабкі сторони (Weaknesses)

  • Вивчення нових онлайнінструментів;
  • Незалежність від часу;
  • Вільний графік роботи;
  • Можливість обирати власний темп роботи, повторюваність форм роботи;
  • Можливість допрацювати матеріал;
  • Перебування вдома у зручній та звичній обстановці;
  • Більше часу з сім’єю.
  • Відсутність «домашнього» доступу до Інтернету;
  • Потреба в постійній умотивованій самоосвітній діяльності;
  • Малорухливий, більш сидячий спосіб роботи;
  • Неможливість застосування набутого досвіду роботи;
  • Значне обмеження усного мовлення;
  • Складність контролю академічної доброчесності.

Можливості (Оpportunities)

Загрози (Threats)

  • трендові технології розширюють потенціал контенту;
  • стимулювання та мотивація педагогічних працівників щодо вдосконалення якості інформаційних матеріалів та освітніх послуг;
  • навчання впродовж усього життя;
  • Зниження ефективності освітньої діяльності через несвоєчасну та недостатню обізнаність послуг зв’язку та технічного забезпечення;
  •  Втрата висококваліфікованих та конкурентоспроможних кадрів через дистанцію у спілкуванні
  • Загроза здоров’ю від перевантаження

SWOT-аналіз батьків по роботі на дистанційному навчання

Сильні сторони (Strengths)

Слабкі сторони (Weaknesses)

  • Вивчення нових онлайнінструментів;
  • Незалежність від часу, можуть пізніше вста;вати
  • Вільний графік роботи;
  • Можливість обирати власний темп роботи;
  • Можливість доопрацювати матеріал зручний час, передивитись онлайнурок у будь-який час;
  • Перебування вдома у зручній та звичній обстановці;
  • Більше часу з сім’єю.
  • Відсутність «домашнього» доступу до Інтернету;
  • Потреба в постійному контролі та умотивованій діяльності;
  • Малорухливий, більш сидячий спосіб навчання;
  • Неможливість застосування набутого досвіду роботи в колективі;
  • Значне обмеження спілкування, замкнутий простір;
  • Складність контролю виконання завдань

Можливості (Оpportunities)

Загрози (Threats)

  • трендові технології розширюють потенціал контенту;
  • стимулювання до освоєння нового матеріалу самостійно;
  •  Є можливість освоєння нового;
  • Зниження ефективності освітньої діяльності через несвоєчасну та недостатню технічну забезпеченість;
  •  Втрата інтересу через дистанцію у спілкуванні
  • Загроза здоров’ю від постійного сидіння за монітором
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.